SIKÇA SORULAN SORULAR

Kuantum Kredi Danışmanlık, kredinizin ihtiyaç duyduğunuz limitte olumlu sonuçlanmasını sağlar.

  1. Tüm bankalar üzerinden krediniz değerlendirilir
  2. Kredi puanınız etkilenmez
  3. Başvuru yapmadan sonuç alınır.
  4. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
  5. Hayallerinizin gerekleşmesini sağlar.
Kuantum Kredi Danışmanlığı, Türkiye'de ki bir çok banka ile çalışmaktadır. Kredileriniz bu bankalar üzerinden sorgulanmakta ve çıkartılmaktadır. Bu nedenle bankaların yasalar karşısında ki tüm dayanakları Kuantum Kredi Danışmanlığı içinde geçerlidir.

Kuantum Kredi Danışmanlığı, kredi başvuru formunu doldurarak, telefon numaramızdan bizi arayarak ya da whatsapp hattımız üzerinden kredi danışmanlarımıza ulaşarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Siz ihtiyacınızı söyleyin gerisini biz sizi yormadan halledelim...

Değerli emeklilerimizin, emekli maaşlarında icra ya da avukatlık dosya durumları olsa dahi Kuantum Kredi Danışmanlığı, emekli maaşınızdan ekstra kesintiler yaşamadan ve zorluk yaşamadan kredi başvurularınızın olumlu sonuçlanmasını sağlar. Kauntum Kredi Danışmanlığı, Emekli Kredisi Paketi, hangi bankadan maaş aldığınıza, kredi puanınıza, icralık durumunuza takılmadan kredi almanın en ideal yoludur.

Emeklilerin, (icralık ya da avukatlık olsalar dahi) kredi almalarına olanak sağlayan Emekli Kredisi Paketi ile 100 Bin TL'ye kadar kredi almanız mümkündür.