Skills Workshop Eğitimleri

Skills Workshop Eğitimleri

Skills Workshop Eğitimleri; Kişisel gelişim yahut kariyer planlaması amacı güden bireyler için iş dünyasına yönelik İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek amacıyla sunulmuş kısa dönemli atölye (workshop) tipi eğitim programlarıdır.

Yöneticilerin, akademisyenlerin veya iletişim kanallarını aktif kullanmak zorunda olan çalışanların İngilizce iletişime yönelik ihtiyaç ve hedeflerine cevap vermek amacıyla sunulmuştur.

Skills Workshop Eğitim Programı 6 ayrı modülde bir bütün olarak sunulmaktadır. Her biri 20’şer saatlik bloklar halinde olmak üzere toplam 120 saat’den oluşan workshop programlarımız blok sistemi ile yürütülmekte olup modüller birbirinden bağımsız olarak uygulanır.

Skills Workshop eğitimlerinin zamanları şubelere göre haftalık olarak değişmektedir.Skills Workshop dahilindeki diğer modüller ile birbirini takip eder şekilde ve birbirinden bağımsız olarak planlanan bu programların her modülü 1 hafta ile 2,5 hafta arasında tamamlanmakta ve takip eden hafta diğer modüle geçilmektedir.

Skills Workshop Eğitim Programlarında her modülün sonunda öğrencilerin bilgi seviyelerini kontrol etmek ve eğer varsa eksikliklerini tespit edebilmek için yazılı ve sözlü gerçekleştirecekleri sunum ödevleri atanır. Bireysel ya da grup olarak tamamlayacakları bu sunum bir üst modüle geçebilmeleri için zorunlu değildir. Modüller birbirinden bağımsız bloklar halinde yürütüldüğü için diğer modüllere geçişlerde başarı şartı aranmaz. Bununla birlikte modül sonunda yapılan sunumlarının performansı doğrultusunda eğitsel ihtiyaçları tespit edilen öğrencilere eğitim reçetesi hazırlanarak mümkünse bu eksiklikleri giderilmeye çalışılınır.

Skills Workshop programlarına katılmak isteyen öğrencilerin en az Genel İngilizce 4. kur seviyesinde İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir. Seviyesi 4. kur’dan az olanların, Genel İngilizce Eğitim Programına katılmaları gerekmektedir.

English Time Skills Workshop eğitimlerini alanlarında uzman anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerle vermektedir.

English Time Skills Workshop Eğitim Programına kayıtlı her öğrenci için sınıfta verdiği 120 saatlik eğitimi English Time HUB isimli dil eğitim laboratuvarlarındaki Online Eğitim Destek Programı (OEDP) ve diğer sınıf dışı aktivitelerle (konuşma, dinleme, yazma, gramer, workshop programları, online eğitimler, sinema vs gibi) de desteklemektedir. Skills Workshop eğitim modülleri aşağıdaki gibi düzenlenmektedir;

  • E-mail İngilizcesi / English for E-mails
  • Toplantı İngilizcesi / English for Meetings
  • Müzakere İngilizcesi / English for Negotiating
  • Sunum İngilizcesi / English for Presentations
  • Sosyalleşme Amaçlı İngilizce / English for Socializing
  • Telefon İngilizcesi / English for Telephoning

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267