Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi


Taşıt Kredisi; Yeni bir araç sahibi olmak için krediye ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için 48 aya varan vadelerle doğru bankadan, doğru miktarda kredi imkanı sunan Kredi Danışmanlık Hizmetimizdir.

İster 0 Km, ister 2. el bir araç için finansman desteğine ihtiyacınız varsa ilk akla gelen seçenek banka kredisidir. 

Kuantum Kredi Danışmanlığı, gerekli kredi şartlarını taşıyan vatandaşlarımız için 48 aya varan vadelerle Taşıt Kredisi sağlamaktadır. 

Taşıt Kredisi, sıfır kilometre ya da ikinci el araç satın almak isteyen kişinin, gerekli kredi alabilirlik şartlarını yerine getirmesi durumunda, her hangi bir zorluk çıkmadan ihtiyaç duyduğu miktarın 48 aylık vadeli olarak tahsisinin sağlanmasıdır.

Kuantum Kredi Danışmanlık hizmeti, sizin finansal durumunuzu analiz etmek, ihtiyacınızı öğrenerek gerekli şartların sağlanmasını sağlamak ve dorğru yerden doğru limitli krediyi almanızı sağlamaktır.


Taşıt Kredisi Alma Şartları Nelerdir

Bir araç sahibi olmak ya da hayalinde ki arabanın sahibi olma fikri hemen hemen herkesin aklından geçen en büyük isteklerden biridir.

Keyfini süreceğiniz bir binek araba istiyor olun ya da işiniz için size yardımcı olacak bir ticari araç buna sahip olmanın iilk koşulu olan para yani finansman desteği için ilk akla gelen Banka Kredisidir. Ancak bankalardan "Taşıt Kredisi" almak için bazı şartlarını yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Eğer finansal durumunuzu doğru tespit edip, doğru bankaya başvuru gerekleştirmezseniz ne yazık ki hayalinizde ki o araca banka kredisi ile sahip olamazsınız.

Kuantum Kredi'nin deneyimli Taşıt Kredisi Danışmanları sizin için bu inceleme ve analizi yaparak nokta atışı kredi başvurunuzu yaparak Taşıt Kredisi'ni almanızı sağlar. Hemen bilgi almak için TIKLAYINIZ


Temel Şartlar

Diğer tüketici kredilerinde olduğu gibi taşıt kredisi alabilmeniz için de ilk şart 18 yaşından büyük olmanız. Bunun yanı sıra yine diğer tüketici kredilerinde olduğu gibi belgelenebilir geliriniz ve SGK kaydınız olmalıdır. Burada sigorta ile ilgili dikkat etmeniz gereken sigorta girişinizin en az 3 ay önce yapılmış olması ve hala devam ediyor olması.

Tüm bu şartları sağlayanlar için bir diğer önemli ve hatta belki de en önemli nokta kredi notunun yeterli olması. Kredi geçmişinizin sayısal bir değere dönüşerek bankanın sizinle ilgili fikir edinmesini sağlayan kredi notu, kredi alabilmeniz için en önemli kriter. Diğer tüketici kredilerinde olduğu gibi araç kredisinde de kredi notunuzun belli bir sınırın üstünde olması beklenir.

Kuantum Kredi Danışmanlık, tüm kredi hizmetlerinde kredi notunuzun doğru analizi yaparak, doğru müdahaleler ile istediğiniz kredi limitinde kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlar.

Taşıt Kredisine Özel Şartlar

Az önce de bahsettiğimiz gibi otomobil kredilerinde en uzun vade 48 aydır. Vade süresince, aldığınız araç banka tarafından ipotek altında olur. Ödemenin gerçekleşmemesi durumunda banka, aracınıza el koyma hakkına sahiptir.

Araç kredisi, almak istediğiniz arabanın fatura değeri üzerinden belli bir kısmına verilir. Burada değişen bir oran söz konusu. Nihai fatura değeri 50.000 TL ve altında olan araçlar için araç değerinin %70’i kadar kredi verilirken 50.000 TL’nin üstündeki araçlar için 50.000 TL’ye kadar olan kısım için %70, 50.000 TL’yi aşan kısım içinse %50 oranında kredi verilir.


Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267