Ev Kredisi

Ev Kredisi

Ev-Konut Kredisi; Kuantum Kredi’nin ev sahibi olmak için kredi ihtiyacı duyan vatandaşlarımıza yüksek miktarlarda dahi kredi almalarını sağlayan Kredi Danışmanlık Hizmetimizdir.

Bir çok insanın hayalidir kendisine ait bir ev sahibi olmak. Kira ödemeden hayatını devam ettireceği bir yuva sahibi olmak. 

Ancak hayallerinizdeki o eve sahip olmak için önünüzde duran en büyük engellerden biri ev satın almak için ihtiyaç duyduğunuz nakit para desteğidir. Bu süreçte birilerinden borç alabilir ya da banka kredisi kullanabilirsiniz.  Her iki seçenek içinde uğraşmanız gerekmekte ve finansal bir analiz yapmanız geleceğiniz için doğru kararı vermeniz için önem arz etmektedir. İşte tamda bu noktada Kuantum Kredi Danışmanlık devreye girer ve sizin için kredi alma seçeneğinde en doğru şekilde faydalanmanızı sağlar.

Kuantum Kredi Danışmanlık, sizin bankalardaki finansal analizinizi yapar, kredi puanınızın hangi seviyede olması gerektiğini ve bunun için yapılması gerekenleri belirler. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz limiti en ideal faiz oranları ve vadeler ile almanız için size danışmanlık hizmeti verir. Bu sayede siz hayalinizde ki o ev için tek seferde olumlu sonuç alacağınız bir kredi başvurusu yapmış olursunuz.

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267