Emekli Kredisi

Emekli Kredisi

Emekli Kredisi, kredi almakta zorlanan emeklilerimizin, icralık ya da avukatlık olsalar dahi, sicil durumlarına bakılmaksızın kefilsiz, ön ödemesiz kredi almalarını sağlayan Kredi Hizmetimizdir. Emekli Kredisi Paketimiz ile 100.000 TL’ye kadar emeklilerimizin kredi almaları sağlanmaktadır.

Kuantum Kredi Danışmanlığı ile Kredi Notu Tarihe Karıştı

Emekliye Kredisi danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış Türkiye'nin en güvenilir, köklü ve tecrübeli danışmanlık firmasıdır. Emekli Kredisi Hizmet paketleri ile, emeklilerimizin hak ettikleri kredileri sorunsuz bir şekilde çekmeleri sağlanmaktadır.

İcralık - Avukatlık Emekliye Kredi Desteği

Emeklilerimizin, daha önce aldıkları kredilerden, kullandıkları kredi kartlarından dolayı bankalara borçlanmaları durumunda maaşları üzerinde icra ya da avukatlık dosyaları olsa dahi ihtiyaç duydukları finansal desteği onlara sağlamak adına Kredi Çekmelerini sağlıyoruz. Bunu kredi modelinde emeklilerimizin o anlık finansal gücünü, bankalardaki sicil durumunu, kredi puanını inceliyor ihtiyaç duyduğu limitte kredisini sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Hazır Limitli Emekli Kredisi Paketi

Kuantum Kredi Danışmanlık olarak, emeklilerimize hazır limitli, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun vade ve limitlerde kullanmaları için özel Kredi Paketleri sunuyoruz. Bu paketler ile emeklilerimizin kredi puanından ya da kötü banka sicilinde dolayı kredi alamamasının ve sürekli kredi başvurusu yaparak durumunun bankalar nezdinde iyice kötüleşmesini engelleyerek kredi kullanmalarını sağlıyoruz.

100.000 TL Limitli  Emekli Kredisi

Kuantum Kredi Danışmanları, emeklilerimizin 100.000TL'ye kadar kredi alabilmeleri için tüm bankalar ile gerekli iş birlikteliklerini sağlayarak, emeklimizin hangi şartları taşıdığı, hangi finansal düzeyde olduğu, banka sicil durumu, icralık veya avukatlık durumunun olup olmadığı gibi bir çok hususu değerlendirir. Bu analiz sonrasında emeklimizin gerekirse finansal durumunda ki sicil bozukluklarını giderecek aksiyonlar alarak en üst seviyede emekli kredisinin onaylanmasını sağlamaktadır.

Emekli Kredisi Nedir?

Emeklilere Müjde! Maaş aldığınız bankadan krediniz yoksa, emekli maaşı taşıma işlemi ile birlikte tüm nakit ihtiyaçları için aylık %1,58’den başlayan faiz oranları ve bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi imkanı sunmaktayız.

Tutarı ve Ödeme Koşulları

Dilerseniz 100.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,58'den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,63’den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir.

Kredi faiz oranları; Örnek bankadan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, kredi kartı başvurusu yapmayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve 

İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir. İlgili ürünleri bulunmayan veya başvuru talep etmeyen müşterilerimiz için; tahsis ücretli faiz oranı %1,68 tahsis ücretsiz faiz oranı ise %1,73 olarak uygulanacaktır.

(Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 15.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 46,97 TL’ dir.)

İlgili ürünleri bulunmayan veya başvuru talep etmeyen müşterilerimiz için; tahsis ücretli faiz oranı %1,68, tahsis ücretsiz faiz oranı ise %1,73 olarak uygulanacaktır.

İlgili bankalar, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Nasıl BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Hemen bize iletişim numaralarından ya da başvuru formlarından ulaşarak kredi talebinizi iletebilir danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

ÖRNEK BANKA ÖDEME TABLOSU

Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı (%)* Tahsis Ücreti (TL) Taksit Tutarı (TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
100.000 36 1,58 525 3.858,06 25,7625
1,63 0 3.895,62 26,1692

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267