Emekli Kredisi

Emekli Kredisi

Emekli Kredisi, kredi almakta zorlanan emeklilerimizin, icralık ya da avukatlık olsalar dahi, sicil durumlarına bakılmaksızın kefilsiz, ön ödemesiz kredi almalarını sağlayan Kredi Hizmetimizdir. Emekli Kredisi Paketimiz ile 100.000 TL’ye kadar emeklilerimizin kredi almaları sağlanmaktadır.

Kuantum Kredi Danışmanlığı ile Kredi Notu Tarihe Karıştı

Emekliye Kredisi danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış Türkiye’nin en güvenilir, köklü ve tecrübeli danışmanlık firmasıdır. Emekli Kredisi Hizmet paketleri ile, emeklilerimizin hak ettikleri kredileri sorunsuz bir şekilde çekmeleri sağlanmaktadır.

İcralık - Avukatlık Emekliye Kredi Desteği

Emeklilerimizin, daha önce aldıkaları kredilerden, kullandıkları kredi kartlarından dolayı bankalara borçlanmaları durumunda maaşları üzerinde icra ya da avukatlık dosyaları olsa dahi ihtiyaç duydukları finansal desteği onlara sağlamak adına Kredi Çekmelerini sağlıyoruz. Bunu kredi modelinde emeklilerimizin o anlık finansal gücünü, bankalardaki sicil durumunu, kredi puanını inceliyor ihtiyaç duyduğu limitte kredisini sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Hazır Limitli Emekli Kredisi Paketi

Kuantum Kredi Danışmanlık olarak, emeklilerimize hazır limitli, ihtiyaçları doğrultusunda en uygun vade ve limitlerde kullanmaları için özel Kredi Paketleri sunuyoruz. Bu paketler ile emeklilerimizin kredi puanından ya da kötü banka sicilinde dolayı kredi alamamasının ve sürekli kredi başvurusu yaparak durumunun bankalar nezdinde iyice kötüleşmesini engelleyerek kredi kullanmalarını sağlıyoruz.

100.000 TL Limitli  Emekli Kredisi

Kuantum Kredi Danışmanları, emeklilerimizin 100.000TL'ye kadar kredi alabilmeleri için tüm bankalar ile gerekli iş birlikteliklerini sağlayarak, emeklimizin hangi şartları taşıdığı, hangi finansal düzeyde olduğu, banka sicil durumu, icralık veya avukatlık durumunun olup olmadığı gibi bir çok hususu değerlendirir. Bu analiz sonrasında emeklimizin gerekirse finansal durumunda ki sicil bozukluklarını giderecek aksiyonlar alarak en üst seviyede emekli kredisinin onaylanmasını sağlamaktadır.

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267