Kredi Danışmanlık

Kredi Danışmanlık, kredi almakta zorlanan ya da istediği limit ve faizle kredi alamayan, acil nakit para ihtiyaçı olan kişiler için istedikleri limit ve geri ödeme planları ile kredi almalarını sağlayacak uzmanlık hizmetidir.

Kredi Danışmanlık ya da Kredi Danışmanlığı Nedir?

Kredi Danışmanlık; nakit ihtiyaçlarınızda en uygun faiz ve vadelerle kredi almanızı sağlayan, uzman kredi danışmanları ile hizmet veren kurumlardır.

Kredi Danışmanlık, ayrıca kredi puanı düşük olan kişiler için doğru bir finans incelemesi yaparak kredi kullanmalarını sağlayacak doğru yol ve yöntemlerini belirleyerek kredi başvurularını gerçekleştirmelerini sağlayan uzman ekip desteğidir.

Kredi Danışmanları, her türlü kredi ihtiyaçlarınızda doğru bankadan, doğru faizler ile doğru ödeme planına sahip kredi başvurusu gerçekleştirmeniz için Türkiye ve Dünya bankacılık finans sektöründeki tüm gelişmeleri takip eder. 

Kuantum Kredi Danışmanlık, özellikle "Emekli Kredisi" alanında uzmanlaşmış ve deneyim kazanmış özel bir ekip tarafında hizmet vermektedir. Kuantum Kredi Danışmanlık müşterilerine aşağıdaki kredi alanlarında profesyonel destek sağlamaktadır;

  1. Emekli Kredisi: Emeklilerimizin hak ettikleri krediye sahip olmaları için destek verilmektedir. Emeklilerin kredi ihtiyalarında sicilleri bozuk dahi olsa 100.000 TL'ye kadar kredi almaları sağlanmaktadır. İcralık, avukatlık, hacizlik olmaları bunu değiştirmek. Ayrıca kara listede olmaları ya da kredi puanlarının düşük olmasıda kredi almalarına engel değildir.

  2. Sorunlu Krediler: Müşterilerimizin bankalardaki sicillerinin bozuk olmaları, kredi puanlarının düşük olması ya da sigorta girişlerinin olmaması gibi bankaların sorunlu kredi müşterisi olarak gördüğü emekli ya da çalışanlar içn yüksek limitli kredi almalarını sağlayan destek hizmetimizdir.

  3. Konut Kredisi: Müşterilerimizin hayallerindeki evi almaları için ihtiyaç duydukları nakit ihtiyaçlarında yüksek limitli, uygun geri ödeme planlarına sahip "Konut- Ev Kredisi" başvurularını gerçekleştiriyoruz. 

  4. Taşıt Kredisi : Hayallerinizdeki arabaya sahip olabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz krediyi alabilmenizi sağlıyoruz. Üstelik yüksek limit ve uzun geri ödeme planlarıyla.

  5. PTT  Kredisi Danışmanlığı: Emeklilerimizin emekli maaş ödemelerini PTT'ye taşıyarak yüksek limitli, kolay ödeme planına sahip kredi almaları için yardımcı oluyoruz.Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267