Kuantum Kredi

Kuantum Kredi

Kuantum Kredi Danışmanlığı, dünyadaki ve ülkemizdeki finansal gelişmeleri yakından takip eden deneyimli bir ekibin oluşturduğu icralık ve avukatlık emekli kredisinde uzmanlaşmış bir kredi danışmanlığı hizmetidir.

Kuantum Kredi Danışmanlığı, Türkiye’de hizmet veren tüm bankaların ve finansal danışmanlıkların kredilendirme sistemini çok iyi bilen ve bu nedenle kredi ihtiyacı duyan vatandaşlar için nokta atışı kredi başvurusu gerçekleştiren bir danışmanlık kurumudur.

Kuantum Kredi, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve halihazırdaki durumlarını çok iyi analiz eden bir sistemle çalışır. Bu analiz sayesinde kişiye özel “Kredi Başvurusu” gerçekleştirmektedir. Buda başvurusu yapılan kredinin olumlu sonuçlanmasında büyük bir rol oynamaktadır. 

Kuantum Kredi Danışmanlığı, ülkemizde bir sistem sorunu haline gelen, ülkesine yıllarca hizmet etmiş vergisini ödemiş “Emeklilerimizin Kredi İhtiyaçlarına” çözüm olabilmek için “EMEKLİ KREDİSİ” alanında uzmanlaşmıştır. Emeklilerimizin kredi ihtiyaçlarında karşılarına çıkan bir çor sorunu ve engeli onlar için hafifleten özel bir hizmetler geliştirdik.

●İcralık Emekliye Kredi: İcralık olan emeklilerimizin bu zor günlerini atlatması için ya da herhangi bir nedenden ötürü ihtiyaç duyduğu krediyi alabilmelerini sağlayan özel hizmetimizdir.
●Avukatlık Kredisi: Yine emeklilerimizin borçlarından dolayı avukatlık olmaları durumunda yaşadıkları sorunları onlar için ortadan kaldırmak, hayatlarını kolaylaştırmak için verdiğimiz kredi hizmetidir.

Kuantum Kredi Danışmanlığı, asla kendisi kredi vermez, para tahsis etmez, senet ya da farklı şekilde size bir ödeme yapmaz. Biz sadece sizin ihtiyacınızı doğru belirleyerek, durum tespitinizi yaparak en doğru bankadan en doğru kredi başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. 

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267