İlköğretim İngilizce Kursu

İlköğretim İngilizce Kursu

Beylikdüzü İlköğretim İngilizce Kursu - Junior Time İngilizce eğitim programlarının amacı 7-13 yaş çocukların ilkokul 1. sınıftan orta öğretim 4. sınıfa kadar okuyan öğrencilerin uluslararası bir standartta İngilizce öğrenmelerini sağlamaktır. Yaz ve Güz dönemi iki program uygulanır.

Junior Time İngilizce eğitimleri, bu yaş grubuna yönelik eğitimlerde uzman Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu tarafından çocuklarımızın dili en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak üzere, tam donanımlı ve modern sınıflarda verilmektedir.

Junior Time İngilizce eğitim programlarında ilk ve ortaöğretim müfredatı ile uyumlu, kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılmaktadır. Tüm eğitim materyalleri öğrenciler eğitime başladıklarında ücretsiz olarak verilmekte ve öğrencilerin gelişimleri doğrultusunda ek kaynaklarla da desteklenmektedir.


Junior 1 (Seviye 1)     
Junior 1 grubu daha önce İngilizce ile hiç tanışmamış veya İngilizce düzeyi henüz başlangıç aşamasındaki öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.
Junior 2 (Seviye 2)     
Junior 2 grubu ise okulda veya okul dışında İngilizce ile tanışmış, belirli bir düzeyde İngilizce bilgisine sahip öğrencileri hedeflenmektedir.18:00-18:50
Junior 3 (Seviye 3)     
Junior 3 grubu ortaöğretim 1-2 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.
Junior 4 (Seviye 4)     
Junior 4 grubu ortaöğretim 1-2 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip öğrencilere yönelik hazırlanmıştır.

Sınıflar minimum 10, maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

7-13 yaş grubu ilköğretim öğrencileri için özel olarak düzenlenen Junior Time eğitim programlarında her bir kur 120 saatten oluşmakta olup, 4 seviye içermektedir.

Tüm öğrenciler eğitime başlamadan önce detaylı bir seviye tespit sınavının ardından seviyelerine ve yaş gruplarına göre sınıflara yerleştirilirler.

Junior Time İngilizce eğitimleri Avrupa Dil Standartları çerçevesinde A1 seviyesinden başlayarak dört seviyede verilmektedir.

EĞİTİM MATERYALLERİ

Junior eğitimlerinde Oxford yayınlarının Magic Time ve English Time serisi okutulmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

English Time, 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Junıor Tıme Eğitim Programlarının Zamanları

 Junior Time Eğitim Programları okul dönemi ve yaz dönemi olmak üzere iki ayrı dönemde sunulur.

1- Okul Dönemi Eğitim Programları

Eğitimler hafta sonlarında 1 gün, sabah veya öğleden sonra olarak verilmektedir. Cumartesi veya pazar günü iki farklı grupta verilmektedir. Öğrenciler bu günlerden kendileri için uygun olan birini seçebilmekte, sabah veya öğleden sonra gruplarından birine katılabilmektedirler.

Junior Time Okul Dönemi Hafta Sonu İngilizce Eğitim Programları 1 Kur = 90 Saat


PROGRAM
GÜNLER
GÜNLÜK DERS SAATLERİ
HAFTALIK DERS SAATİ
1 KUR SÜRESİ
Hafta Sonu Sabah
Cumartesi ya da Pazar
09:00 – 09:40
09:50 – 10:30
10:40 – 11:20
11 :30 – 12:10
4 Saat
22 Hafta
Hafta Sonu Öğleden Sonra
Cumartesi ya da Pazar
14:00 – 14:40
14:50 – 15:30
15:40 – 16:20
16:30 – 17:10
4 Saat
22 Hafta


2 - Yaz Dönemi Eğitim Programları

Sadece hafta içi gruplarında Haziran – Ağustos aylarını kapsayan dönemde yapılır. Toplamda 120 saat süren yaz dönemi İngilizce eğitim programları normal derslerin yanı sıra gezi, yarışma, oyun ve diğer pek çok sürpriz etkinlik ile sosyal aktiviteyi de kapsamaktadır.

Junior Time Okul Dönemi Hafta Sonu İngilizce Eğitim Programları 1 Kur = 90 SaatÜcretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267