Sınavlara Hazırlık

Sınavlara Hazırlık

Beylikdüzü English Time, başta TOEFL, IELTS, YDS, LYS, TOEICE olmak üzere ulusal ve uluslar arası İngilizce sınavları için özel İngilizce eğitimleri vermektedir. 

English Time bünyesinde, ülkemizde ve uluslararası eğitim dünyasında uygulanan İngilizce Yeterlilik Sınavlarında yüksek puan almayı hedefleyen öğrencilere yönelik özel hazırlık programları bulunmaktadır. Bu hazırlık programlarında Genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sadece o sınava yönelik eğitimlere odaklanılmaktadır. Eğitimler bu sınavlar konusunda uzman eğitmenlerle birlikte geçmişten günümüze uygulanmış sınavların yakın takibinden gelen tecrübe ile hazırlanan, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye aktarıldığı kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir.

English Time Sınavlara Hazırlık Programlarında bir kur süresi 90 ders saatidir. Kur bitirme süreleri haftalık ders yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Öğrencilerimiz 1 kuru hafta içi ve hafta sonu yapılan ders programlarına göre 4,5 hafta ile 11,5 hafta arasında değişen sürelerde bitirebilmektedirler.

Hafta içi programlarına gelemeyen öğrenciler, hafta sonu uygulanan programlara gelebilirler. Bu programlar hafta içinden daha az yoğunlukta olsalar da, sağlıklı programlardır. Hafta sonu öğrencilerine mümkün oldukça hafta içi aktivitelerine de katılmaları tavsiye edilir.English Time pedagojik ve verimli olmadığından dolayı haftada 8 saatin altındaki programları uygulamaz.

English Time Sınavlara Hazırlık Programlarında her kur için sınıfta verdiği 90 saatlik eğitimi English Time HUB isimli dil eğitim laboratuvarlarındaki Online Eğitim Destek Programı (OEDP) ve diğer sınıf dışı aktivitelerle (konuşma, dinleme, yazma, gramer, online eğitimler, sinema vs gibi) desteklemektedir.

Sınavlara Hazırlık Programları iki ana başlık altında toplanmıştır;

1- Ulusal Sınavlara Hazırlık Kursları

English Time Dil Okulları bünyesinde; YDS, LYS-5, Proficiency sınavlarına hazırlanan ve yüksek puan almayı hedefleyen öğrencilere yönelik özel hazırlık programları bulunmaktadır. Bu hazırlık programlarında Genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sadece o sınava yönelik eğitimlere odaklanılmaktadır.

Eğitimler bu sınavlar konusunda uzman eğitmenlerle birlikte geçmişten günümüze uygulanmış sınavların yakın takibinden gelen tecrübe ile hazırlanan, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye aktarıldığı kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir.

 • LYS-5 Hazırlık Kursu
 • YDS Hazırlık Kursu
 • Proficiency Hazırlık Kursu

2- Uluslararası Sınavlara Hazırlık Kursları

İNGİLİZCE SINAVLARA HAZIRLIK KURSLARI

Tüm dünyada kabul gören ve İngilizce yeterlilik olarak adlandırılan sınavlar için kurumumuzda verilen eğitimlere katılabilirsiniz. Sadece içeriğe ve stratejilere odaklanan yoğun programlarımız eşliğinde toefl, ıelts gibi sınavlardan istediğiniz puanı alarak çıkabilirsiniz.Her biri birbirinden önemli olan; toeıc, gmat, gre ve sat yeterliliği için daha fazla zaman kaybetmeyin ve sınav hazırlıklarına başlayın. fce, cae ve cpe sınavlarında alacağınız belgeler eşliğinde kariyer planınıza emin adımlarla devam edebilirsiniz.

BAŞARIYA GİDEN EN ETKİLİ YOL: İNGİLİZCE BİLGİSİ

Farklı başlangıç tarihleri olan uluslararası dil yeterlilik programlarımız arasından seviyenize en uygun olanını seçerek, mevcut bilgilerinizi pekiştirmeye başlayabilirsiniz.Temel hedefi sınav stratejileri olan ve adaya akademik İngilizce desteği sağlayan toefl kurslarında örnek sorulara ve çözüm metotlarına yönelerek kısa sürede başarı sağlanabilir. Sınav için verilen sürede maksimum başarı elde edebilmek için soru tipleri ve genel İngilizce bilgisi üzerine yoğunlaşan ıelts eğitimlerimiz, kelime dağarcığınızın da gelişmesine katkı sağlar.İşletmelere yönelik İngilizce dil yeterlilik sınavı olan toeıc başarısı için kurslarımızda özellikle okuma ve anlama konularına yönelebilirsiniz. Deneme sınavları ve özel materyaller eşliğinde sürdürülen gmat eğitimleri, özellikle üniversite mezunlarına yöneliktir.

GİRECEĞİNİZ SINAVA YÖNELİK EĞİTİM DESTEĞİ

Mühendislik ve sosyal bilimler alanında doktora ya da yüksek lisans yapmak isteyenlerin sahip olması gereken dil becerisini ölçen gre sınavı öncesinde yazılı ve online sınavlar için ayrı hazırlıklar yapabilirsiniz. 2 farklı bölümden oluşan sat eğitimleri, ülkemizde öğrenim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrenciler için hazırlanır. Elde edilen sonuçlar Amerika’da lisans eğitimi almak için yapılan üniversite başvurularında da kullanılır. Orta ve üzeri İngilizce bilgisini ölçen fce sınavı Cambridge Üniversitesi tarafından gerçekleştirilir. İngiltere’de hizmet veren pek çok özel kolej ve üniversite için bu sınavda alınan puanla kabul için yeterlidir. İş dünyasının ayrılmaz bir parçası olan cae sınavı, Avrupa dil pasaport seviyelerinde C2’nin karşılığıdır. Okuma, yazma, dilin kullanımı, dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşan sınavın hazırlıkları da uygun plan çerçevesinde sürdürülür.Anadili İngilizce olmayan adaylar için düzenlenmiş Cambridge Esol sınavlarının en üst seviyesi olan cpe tüm dünyadaki üniversiteler, kurumsal iş yerleri ve devlet kurumlarınca kabul görür. Her bir sınavın eğitim materyali, kurs süresi, program zamanları ve seviye belirleme tespit sınavları farklı zamanlarda yapılır.

 • TOEFL Hazırlık Kursu
 • IELTS Hazırlık Kursu
 • TOEIC Hazırlık Kursu
 • GMAT Hazırlık Kursu
 • GRE Hazırlık Kursu
 • FCE Hazırlık Kursu
 • CAE Hazırlık Kursu
 • CPE Hazırlık Kursu
 • SAT Hazırlık Kursu
 • BULATS Hazırlık Kursu
 • BEC-PRELIMINARY Hazırlık Kursu
 • BEC-VANTAGE Hazırlık Kursu
 • BEC-HIGHER Hazırlık Kursu

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267