Yayınlar

Yayınlar


English Time Dil Okullarında sunulan eğitim programlarında kullanılan eğitsel materyallerin bir çoğu Time Education Group bünyeinde faaliyet gösteren TEG Publication tarafından kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bu yayınlar hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için İletişim Sayfamızdan bize ulaşın.

İNGİLİZCE DERS KİTAPLARI

English Time’da okutulan ders kitapları kendi profesyonel öğretmen kadromuzun uzun yıllara dayanan deneyimi, öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ilginç ve güncel konular seçilerek hazırlanmıştır. Her kur için öğrencilerimize ders kitapları ücretsiz olarak verilmektedir.

İNGİLİZCE SÖZLÜKLER

Sözlüklerimiz uzman kadromuz tarafından öğrencilerin ingilizce öğreniminde en çok ihtiyaç duyduğu sözcükler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sözlük setimiz amaçlarına göre 5′ e ayrılmaktadır:

  • Universal Dictionary
  • Fundemental Dictionary
  • Phrasal Verb
  • Mini Dictionary
  • Pocket Dictionary

Ayrıca bu sözlüklerde İngilizce konuşulan ülkelerin haritaları, resmi ve resmi olmayan yazışma örnekleri, uluslararası semboller, kısaltmalar ve trafik levhaları, periyodik tablo, burçlar, ölçü birimleri gibi binlerce farklı bilgiye de yer verilmiştir.

HİKAYE KİTAPLARI VE KLASİKLER

Deneyimli yazarlarımız tarafından hazırlanmış her kura hitap eden 95 adet hikaye kitabımız bulunmaktadır. Ayrıca dünya edebiyatında klasikleşmiş 73 adet eser yayıncılığımız tarafından ses cd leri ile beraber kitapseverlere sunulmuştur. hikaye

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267