Ücretsiz Hizmetler

Ücretsiz Hizmetler

Beylikdüzü English Time'da aldığınız İngilizce Kurs hizmetleri ile bir çok ücretsiz hizmet alma hakkına da sahip olursunuz. Öğrencilerimiz, ingilizce kurs başarıları için şubemizde bir çok materyal ve hizmet ücretsiz verilmektedir.

Beylikdüzü English Time'da alacağınız ücretsiz hizmetlerimiz aşağıda ki gibidir;

KİTAPLAR VE DÖKÜMANLAR

English Time ’da okutulan ders kitapları English Time ’ın profesyonel kadrosu tarafından uzun yıllara dayanan deneyimler ve öğrencilerin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, ilginç ve güncel konular seçilerek hazırlanmış veya seçilmiştir. Uluslararası standartlara göre hazırlanan veya seçilen bu kitaplar Amerika ve İngiltere'de eğitim bakanlıklarınca onaylanmış standartlardadır.

HER GÜN KONUŞMA VE AKTİVİTE SINIFI

Haftanın yedi günü düzenlenen aktiviteler ile öğrenciler eğitmenlerle konulu konuşma sınıflarına katılıp, dinleme, konuşma, okuma, yazma becerilerini ekstra bir ücret ödemeden geliştirirler.

ENGLISH TIME HUB VE ONLINE EĞİTİM DESTEK PROGRAMI( OEDP )

English Time her kur için ana ders sınıflarında verdiği 120 saatlik eğitimi desteklemek amacı ile gerçekleştirdiği eğitsel aktivitelerine ek olarak English Time HUB kapsamında Online Eğitim Destek Programını da ( OEDP ) ücretsiz olarak öğrencilerinin kullanımına sunmaktadır.

BAŞARI GARANTİSİ

English Time öğrencilerine kur sınavlarında başarısız olması durumunda ihtiyacı kadar olan ders saatini hiçbir ek ücret almadan tekrar etme şansı verir. (Bu durumun geçerli olabilmesi için öğrencinin devamsızlığının %10'u geçmemesi, ev ödevlerini eksiksiz tamamlamış olması ve gecikmiş ödemesinin bulunmaması gerekir.)

GEZİLER VE SOSYAL AKTİVİTLER

Yıl içerisinde geziler ile, şubelerimizdeki öğrenci ve öğretmenler tanışma ve pratik yapma fırsatı bulurlar.

KÜTÜPHANE

Tüm şubelerimizde bütün seviyelere uygun ingilizce hikaye kitapları mevcuttur. Bu kitaplar İngilizce’yi 2. dil olarak öğrenen kişilerin pedagojik ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmıştır. Kelime bilginizi artırabilmeniz için seviyenize uygun hikâye kitaplarını istediğiniz zamanlarda yine ücretsiz kitaplığımızdan ödünç alabilirsiniz.

YURTDIŞI DANIŞMANLIK

Amerika, Kanada, İngiltere başta olmak üzere anlaşmalı birçok okulda ister dil eğitimi, ister üniversite eğitimi alabilirsiniz. Sorularınıza tüm cevapları www.abroadtime.com web adresinde bulabilirsiniz.

SİNEMA

Movie Time -Film Aktiviteleri ile orijinal seslendirmeli güncel yabancı filmleri, öğrencilerimiz ister yalnız, ister grup olarak ücretsiz izleyebilirler.

SORU CEVAP SINIFI

Bu sınıflarda pedagojik formasyona sahip rehber ingilizce öğretmenlerimizle aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir, Türkçe'de karşılığı olmayan dil bilgisi konuları üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

BİLGİSAYARLI TOEFL DENEMELERİ

Aktivite odalarında bilgisayarlarda TOEFL denemelerini yine ücretsiz yapabilirsiniz.

SKILLS WORKSHOP

İletişim becerilerini geliştirmek amacı güden öğrencilerimiz için sunulmuş kısa dönemli atölye (workshop) tipi eğitim programlarıdır.

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267