Öğrenme Garantisi

Öğrenme Garantisi

Beylikdüzü English Time'da İngilizce Kurs hizmeti alan öğrencilerimiz için "Başarı Garantisi" vermekteyiz. Anadili İngilizce olan eğitmenlerimiz ile iletişim odaklı verilen eğitimlerimiz direkt öğrenme hedefli, pratik imkanı sunan başarısı kanıtlanmış özel bir sistemdir.

İngilizce Eğitiminde Başarı Garantisi

English Time Dil Okulu ve Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı merkezi ile İngilizce eğitimini başarı garantisi güvencesiyle kalıcı bir öğrenim sağlamak mümkündür. Öğrenci, belirlenen kur bitimi sınavında başarısız olması halinde ihtiyacı kadar ders saatini veya kurun tamamını ücretsiz bir şekilde talep etme hakkında sahiptir. Öğrenci ücretsiz eğitim hakkında 6 ay içinde kullanması gerekir.

Öğrencinin ücretsiz eğitim hakkını talep edebilmesi için bazı şartları sağlamış olması gerekmektedir. Başarının ve öğrenimin temel koşulu, öğrencinin sorumluluklarının bilincinde olmasıdır.

Başarı garantisinin sağlanması için; öğrencinin iyi niyet çerçevesinde öğrencinin ev ödevlerini ve sınavlarına vaktinde girmiş olması gerekmektedir. Dil öğreniminde süreklilik esastır. Öğrencinin ders devamsızlığının ‘u geçmemesi beklenir. Ödemelerin tahaaddüt edildiği tarihten 1 aydan fazla gecikmiş olmaması gerekmektedir.

Başarı garantisi öğrencinin kur sonunda başarısız olması durumunda belirli koşulları sağlaması şartıyla ihtiyacı kadar ders saatini ya da kurun tamamını hiçbir ek ücret ödemeden tekrar etmesi anlamına gelmektedir. Ücretsiz tekrar hakkı 6 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.

Başarı Garantisinin Koşulları

  • Öğrencinin derslere devamsızlığının %10 'u geçmemesi
  • Ev ödevlerinin tamamının yapılmış olması
  • Öğrencinin sınavlara vaktinde girmiş olması
  • Ödemelerin taahhüt edildiği tarihte yapılması (1 aydan fazla gecikmiş olmaması)
  • “İyi niyet kuralı”

Ücretsiz Kredi Danışmanlığı İçin Hemen Bizi Arayın (0532) 219 2267